nospam-pl.net

powrót


Spamerzy kontratakują ! ;->

[24.V.2003] Sprostowanie redakcji signs.pl do artykułu "Polemika z BiznesNetem"
W związku z publikacją artykułu "Polemika z BiznesNetem" otrzymałem od redakcji wymienionej w artykule witryny signs.pl, które zamieszczam z krótkim komentarzem.
[25.III.2003] Polemika z BiznesNet'em
Tym razem na artykuł zamieszczony w BiznesNecie oraz internetowym wydaniu Gazety Wyborczej odpowiada Grendel.
[21.III.2003] SMB versus PolSpam
Nieco ponad tydzień po wejściu w życie ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, firmy marketingowe stowarzyszone w SMB już próbują wykorzystać tę ustawę do zastraszenia twórców najlepiej w Polsce działającego i najbardziej skutecznego systemu ochrony przed spemem.
[2.XI.2002] Kontratak... odc. 3
O tempora, o mores! Spamerzy zapisują się na listę mailingową, zgodną z antyspamowymi zasadami ! Polskie Centrum Marketingowe Sp. z o.o. konsoliduje siły w walce z PolSpamem...
[22.X.2002] Kontratak... odc. 2
Pewnemu spamerowi puściły nerwy i zaczął rozsyłać do różnych osób pomówienia na temat rzekomych admistratorów PolSpamu, odgrażając się przy tym, że złoży porzeciwko nim pozew w prokuraturze... po czym szybko doszedł do wniosku, ze lepiej załatwić sprawę w inny sposób.
[9.X.2002] Kontratak... odc. 1
"Specjaliści" od marketingu, nia majązy najwidoczniej pojęcia o zasadach marketingu w Internecie, zrozumieli, że ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną zamyka im możliwość naruszania prywatności ich dotychczasowych ofiar, oraz, że niewiele mogą poradzić na stosowanie blokad przez odbiorców.

 
 


Poniedziałek, 25.V.2020

Copyright by Łukasz Kozicki © 2002-2003
witryna hostowana przez home.pl Privacy Policy